Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

10 najbardziej relaksujących utworów świata [RANKING]

5 lipca 2015, 12:30
Mamy tendencję do relaksowania się przy łagodnych dźwiękach, z wokalem w średnim zakresie skali głosu, pomiędzy barytonami a tenorem. Jakie więc nagrania najchętniej wybieramy? Spotify przeanalizowało ponad 2,8 miliona playlist do odpoczynku z całego świata i tak powstała lista "Najbardziej relaksujących utworów". Oto pierwsza jej dziesiątka:
Mamy tendencję do relaksowania się przy łagodnych dźwiękach, z wokalem w średnim zakresie skali głosu, pomiędzy barytonami a tenorem. Jakie więc nagrania najchętniej wybieramy? Spotify przeanalizowało ponad 2,8 miliona playlist do odpoczynku z całego świata i tak powstała lista "Najbardziej relaksujących utworów". Oto pierwsza jej dziesiątka: / Shutterstock
Niektóre gatunki muzyczne odpowiednio stymulują układ nerwowy, tym samym pozytywnie wpływając na jakość snu – przekonują eksperci National Sleep Foundation, zajmującymi się naukową analizą snu.
Reklama
Reklama
Tematy:
Rain Sounds utwory do odpoczynku Passenger najbardziej relaksujące Ellie Goulding Spotify Birdy Sam Smith John Legend The Weeknd Ed Sheeran

Powiązane

Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Marcjanin
  2015-07-06 15:53
  A niech to!!!
  Ale stary jestem nie znam żadnego wykonawcy ani nie słyszałem żadnego utworu...
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama