Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Lily Allen pokazała swego "Sheezusa" i znów jest najlepsza [ZDJĘCIA]

13 maja 2014, 11:14
Trzecia płyta Lily Allen w dorobku zadebiutowała na pierwszym miejscu UK Charts. Zestaw "Sheezus" jest pierwszym dziełem gwiazdy od powrotu z emerytury/przedłużonego urlopu macierzyńskiego. Nad brzmieniem czuwali DJ Dahi, Greg Kurstin i Shellback. Wydawnictwo promują piosenki "Hard out Here", "Air Balloon", "Our Time" i tytułowy kawałek "Sheezus"
Trzecia płyta Lily Allen w dorobku zadebiutowała na pierwszym miejscu UK Charts. Zestaw "Sheezus" jest pierwszym dziełem gwiazdy od powrotu z emerytury/przedłużonego urlopu macierzyńskiego. Nad brzmieniem czuwali DJ Dahi, Greg Kurstin i Shellback. Wydawnictwo promują piosenki "Hard out Here", "Air Balloon", "Our Time" i tytułowy kawałek "Sheezus" / Parlophone Music Poland
Lily Allen o niewyparzonym języku wróciła po dłuższym urlopie macierzyńskim i znów nie szczędzi złośliwości kolegom z branży. Efekt? Album "Sheezus" zbiera świetne recenzje i wylądował od razu na pierwszym miejscu UK Charts.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Lily Allen Black Stone Cherry The Horrors Anastacia
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama