Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Lana Del Rey już wszystko wyśpiewała [NOWE ZDJĘCIA]

16 maja 2014, 14:00
Płyta "Ultraviolence" ukaże się 16 czerwca. Materiał powstawał w Nashville, a nad brzmieniem czuwał Dan Auerbach z The Black Keys. Początkowo miał on pracować z wokalistką zaledwie przez kilka dni, ostatecznie jednak spędził z nią w studiu dwa tygodnie i zajął się produkcją całości. Pierwszy singel nosi tytuł "West Coast"
Płyta "Ultraviolence" ukaże się 16 czerwca. Materiał powstawał w Nashville, a nad brzmieniem czuwał Dan Auerbach z The Black Keys. Początkowo miał on pracować z wokalistką zaledwie przez kilka dni, ostatecznie jednak spędził z nią w studiu dwa tygodnie i zajął się produkcją całości. Pierwszy singel nosi tytuł "West Coast" / AP / Owen Sweeney
Mówiła, że kończy karierę, a jej słynny debiut "Born To Die" będzie jednocześnie pierwszym i ostatnim krążkiem w dyskografii. Okazuje się jednak, że było to tylko podgrzewanie atmosfery wokół własnej osoby, bo Lana Del Rey zapowiedziała właśnie premierę drugiego albumu "Ultraviolence".
Reklama
Reklama
Tematy:
Ultraviolence Elizabeth Grant Dan Auerbach Lana Del Rey The Black Keys

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama