Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tori Amos dojrzała i wspaniała. Dawno nie była w tak dobrej formie [ZDJĘCIA]

23 maja 2014, 11:30
W ostatnich latach Tori Amos sprawiała wrażenie jakby nie do końca potrafiła odnaleźć się na współczesnym rynku. Odchodziła od swoich ascetycznych, przejmujących, pełnych emocji protest songów na rzecz nie do końca udanych projektów. Interpretowała kolędy ("Midwinter Graces"), dla Deutsche Grammophone oddała hołd klasycznym twórcom jak Bach, Chopin, Debussy czy Schubert ("Night of Hunters"), wreszcie sięgnęła po swoje przeboje i nagrała je z udziałem Metropole Orchestra pod dyrekcją Julesa Buckleya ("Gold Dust"). Swoim czternastym krążkiem "Unrepentant Geraldines" rudowłosa Amerykanka nawiązuje do wcześniejszych dokonań, tych, dzięki którym dokonała wyłomu w kobiecym śpiewaniu w latach 90.
W ostatnich latach Tori Amos sprawiała wrażenie jakby nie do końca potrafiła odnaleźć się na współczesnym rynku. Odchodziła od swoich ascetycznych, przejmujących, pełnych emocji protest songów na rzecz nie do końca udanych projektów. Interpretowała kolędy ("Midwinter Graces"), dla Deutsche Grammophone oddała hołd klasycznym twórcom jak Bach, Chopin, Debussy czy Schubert ("Night of Hunters"), wreszcie sięgnęła po swoje przeboje i nagrała je z udziałem Metropole Orchestra pod dyrekcją Julesa Buckleya ("Gold Dust"). Swoim czternastym krążkiem "Unrepentant Geraldines" rudowłosa Amerykanka nawiązuje do wcześniejszych dokonań, tych, dzięki którym dokonała wyłomu w kobiecym śpiewaniu w latach 90. / Universal Music Polska
Subtelna i wyciszona jest na swojej nowej płycie "Unrepentant Geraldines" Tori Amos. W tekstach jak zwykle rozbrajająco szczera.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Unrepentant Geraldines Tori Amos

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • abc
    2014-05-23 12:16:29
    Królowa botoksu a i płyty coraz bardziej wtórne.No, ale nic nie trwa wiecznie.
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama