Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Nieletni, nieprzyzwoicie zdolni... Poznajcie The Dumplings! [ZDJĘCIA]

9 czerwca 2014, 14:00
Sami piszą o sobie: "niepozorna fanka kóz kochająca muzykę równie bardzo, co jej zdrowo szurnięty kolega poznają się w 2011 roku, gdy ONA prosi go o akompaniament na konkurs piosenki. ON się zgadza i tak się zaprzyjaźniają, że po miesiącu prób znajdują wspólny >>muzyczny<< język i postanawiają założyć zespół. ONA – fanka klasycznych brzmień i spokoju. ON lubiący bas wiercący dziurę w brzuchu i eksperymenty z dziwnymi dźwiękami"
Sami piszą o sobie: "niepozorna fanka kóz kochająca muzykę równie bardzo, co jej zdrowo szurnięty kolega poznają się w 2011 roku, gdy ONA prosi go o akompaniament na konkurs piosenki. ON się zgadza i tak się zaprzyjaźniają, że po miesiącu prób znajdują wspólny >>muzyczny<< język i postanawiają założyć zespół. ONA – fanka klasycznych brzmień i spokoju. ON lubiący bas wiercący dziurę w brzuchu i eksperymenty z dziwnymi dźwiękami" / Warner Music Poland
To, że zaprosił ich do swojego internetowego show Łukasz Jakóbiak albo że mają 30 tys. lajków na Facebooku (czym zachęca do posłuchania ich materiału wydawca) wcale nie świadczy o tym, że The Dumplings to ciekawy, młody projekt na polskiej scenie. Zainteresowanie nastoletnim duetem budzi raczej zaproszenie ich na Open'era i Spring Break Festival oraz ich koncerty poza Polską. Okazuje się, że warto dać The Dumplings szasnę.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
The Dumplings

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama