Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Elektroniczne szaleństwo w kopalni. Oto gwiazdy Tauron Nowa Muzyka [ZDJĘCIA]

21 sierpnia 2014, 11:00
Drugi dzień festiwalu to przede wszystkim pochodząca ze Szwecji wokalistka Neneh Cherry. Autorka przeboju "Woman" zaprezentuje nagrany wraz z elektronicznym duetem RocketNumberNine album "MeYouWeYou"
Drugi dzień festiwalu to przede wszystkim pochodząca ze Szwecji wokalistka Neneh Cherry. Autorka przeboju "Woman" zaprezentuje nagrany wraz z elektronicznym duetem RocketNumberNine album "MeYouWeYou" / Media
Gwiazdy różnych gatunków ocierających się o elektronikę oraz młodzi artyści pojawią się w Katowicach na terenach jednego z najlepiej zachowanych industrialnych zabytków na Śląsku. Jego początki sięgają lat 30. XIX wieku, kiedy powstała tam Kopalnia Ferdynand (później Katowice). Od kilku lat na tym terenie powstaje Nowe Muzeum Śląskie. Muzeum ma zostać otwarte w przyszłym roku, ale z obiektów, które będą mu służyć, już korzysta festiwal Tauron Nowa Muzyka. Na kilku scenach, także pod ziemią, pojawi się plejada artystów różnych gatunków.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Mouse On Mars Sorry Boys Tauron Nowa Muzyka Chet Faker Neneh Cherry Kelis
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama