Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Bono otarł się o śmierć, ale nagrodę odebrał [ZDJĘCIA]

14 listopada 2014, 16:51
Paul David Hewson (1960) uznawany jest za ikonę współczesnego rocka. Wokalistę formacji U2 wielokrotnie nagradzano i odznaczano za działalność charytatywną, dwa razy też nominowano do Pokojowej Nagrody Nobla za pracę ku zmniejszeniu długów państw Trzeciego Świata oraz za uświadamianie społeczeństwa nt. AIDS. Prywatnie Bono od 1982 roku jest mężem Alison Hewson, z która ma czworo dzieci (Jordan, Eve, Elijah i John)
Paul David Hewson (1960) uznawany jest za ikonę współczesnego rocka. Wokalistę formacji U2 wielokrotnie nagradzano i odznaczano za działalność charytatywną, dwa razy też nominowano do Pokojowej Nagrody Nobla za pracę ku zmniejszeniu długów państw Trzeciego Świata oraz za uświadamianie społeczeństwa nt. AIDS. Prywatnie Bono od 1982 roku jest mężem Alison Hewson, z która ma czworo dzieci (Jordan, Eve, Elijah i John) / PAP/EPA / WOLFGANG KUMM
Bono omal nie zginął. Wokalista U2 podczas lotu do Berlina stracił jedynie bagaż, ale jego lot prywatnym samolotem mógł się skończyć dużo gorzej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Bambi Awards 2014 Paul David Hewson Bono

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama