Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Spektakularny upadek na początek nowej trasy U2 [ZDJĘCIA]

16 maja 2015, 16:16
Irlandczycy nie mają ostatnio szczęścia. Kilka miesięcy temu wokalista legendarnej grupy miał poważny wypadek na rowerze, po którym przeszedł dwie operacje i wciąż całkowicie nie wrócił do zdrowia. Mija 5 miesięcy, a Bono wciąż nie może grać na gitarze. – Czuję się, jakbym miał cudzą rękę – wyjaśnia. – Nie mogę zginać palców. Lekarze mówią jednak, że nerwy się leczą około milimetr na tydzień, więc za jakieś 13 miesięcy powinienem wiedzieć, czy wrócę do grania.
Irlandczycy nie mają ostatnio szczęścia. Kilka miesięcy temu wokalista legendarnej grupy miał poważny wypadek na rowerze, po którym przeszedł dwie operacje i wciąż całkowicie nie wrócił do zdrowia. Mija 5 miesięcy, a Bono wciąż nie może grać na gitarze. – Czuję się, jakbym miał cudzą rękę – wyjaśnia. – Nie mogę zginać palców. Lekarze mówią jednak, że nerwy się leczą około milimetr na tydzień, więc za jakieś 13 miesięcy powinienem wiedzieć, czy wrócę do grania. / Facebook
Jeszcze Bono nie wrócił do zdrowia po upadku z roweru, a już The Edge spadł ze sceny. Pech zdaje się nie opuszczać muzyków supergrupy. Po takim początku nowej trasy koncertowej U2 może być już tylko lepiej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
U2 trasa U2 upadek The Edge'a The iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour 2015 The Edge U2 w Polsce koncert U2 Bono
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama