Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Garbage świętuje 20-lecie. Zobaczcie, jak bardzo się zmienili [ZDJĘCIA]

11 czerwca 2015, 15:00
W trakcie występów na żywo w ramach "20 Years Queer Tour" formacja zaprezentuje po raz pierwszy wszystkie utwory z debiutanckiego krążka "Garbage". – Zespół Garbage powstał z wyjątkowych elementów i w nietypowych warunkach, dlatego sukces naszej pierwszej płyty był dla nas szokiem – komentuje gitarzysta, Steve Marker. – Tak samo jesteśmy zaskoczeni faktem, że po tylu latach nadal istniejemy. Z ogromnym entuzjazmem podchodzimy do zbliżającej się trasy. Duża część naszego życia została uwieczniona na debiucie. To album, który zajmuje szczególne miejsce w sercach naszych fanów, dzięki którym istniejemy tak długo. Nie możemy się doczekać. Ta trasa będzie jak jedna wielka eksplozja.
W trakcie występów na żywo w ramach "20 Years Queer Tour" formacja zaprezentuje po raz pierwszy wszystkie utwory z debiutanckiego krążka "Garbage". – Zespół Garbage powstał z wyjątkowych elementów i w nietypowych warunkach, dlatego sukces naszej pierwszej płyty był dla nas szokiem – komentuje gitarzysta, Steve Marker. – Tak samo jesteśmy zaskoczeni faktem, że po tylu latach nadal istniejemy. Z ogromnym entuzjazmem podchodzimy do zbliżającej się trasy. Duża część naszego życia została uwieczniona na debiucie. To album, który zajmuje szczególne miejsce w sercach naszych fanów, dzięki którym istniejemy tak długo. Nie możemy się doczekać. Ta trasa będzie jak jedna wielka eksplozja. / Facebook
Muzycy Garbage chcą uczcić 20. rocznicę istnienia w wielkim stylu – wyruszając w trasę "20 Years Queer Tour". Zobaczcie, jak charyzmatyczna Shirley Manson i jej koledzy zmienili się przez te dwie dekady (z małą przerwą) na scenie.
Reklama
Reklama
Tematy:
Shirley Manson Garbage 20 Years Queer Tour jubileusz Garbage

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama