Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Latka lecą... Tak dziś wyglądają twórcy słynnego "The Final Countdown" [ZDJĘCIA]

16 czerwca 2015, 16:00
W 1986 roku ukazał się trzeci album w dorobku formacji, "The Final Countdown", który okazał się przełomowym krążkiem w historii grupy i w samych tylko Stanach Zjednoczonych album kupiło ponad 3 miliony fanów i przez 70 tygodni płyta utrzymywała się na Billboardzie.
W 1986 roku ukazał się trzeci album w dorobku formacji, "The Final Countdown", który okazał się przełomowym krążkiem w historii grupy i w samych tylko Stanach Zjednoczonych album kupiło ponad 3 miliony fanów i przez 70 tygodni płyta utrzymywała się na Billboardzie. / PAP/EPA / ZSOLT SZIGETVARY
Działają już 35 lat i w tym czasie nagrali dziesięć albumów. I choć nigdy nie doczekali się takiego hitu, jak ich "The Final Countdown" z 1986 roku, wciąż się nie poddają. "Ciągle czujemy, że mamy sporo do powiedzenia w muzyce rockowej" – powtarzają muzycy legendarnej grupy Europe i grają dalej, a w listopadzie zagrają również w Polsce.
Reklama
Reklama
Tematy:
The Final Countdown Europe Warszawa koncert Joey Tempest koncert Europe Europe w Polsce

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama