Hołdys zagra na specjalnej dwugryfowej gitarze firmy Mensinger będącej mieszaniną basu i gitary solowej. Gitara jest ozdobiona grafikami Salvadora Dali i nazywa się "Dali". Na scenie gitarzystę wspomoże kilku gości, w tym Artur Gadowski z zespołu IRA oraz Vienio z grupy Molesta Evenement, który z Hołdysem wykona "Nie płacz Ewka".

Reklama

Na żywo usłyszymy nieco starych piosenek uwielbianych przez publiczność - "Autobiografię", "Pepe wróć", "Nie płacz Ewka", "Bażancie życie". Hołdys sięgnie też do utworów z albumu "Hołdys.com" - "Kołysanka dla Tytusa", "Molier", "Jestem głupi". Pojawią się też zupełnie nowe kawałki, które powstały w ostatnim czasie. Występ trwać będzie ponad 2 godziny.

Ceny biletów: przedsprzedaż (normalny bilet) - 60 złotych w dniu koncertu (normalny bilet) - 65 złotych przedsprzedaż (ulgowy bilet) - 33 złote w dniu koncertu (ulgowy bilet) - 38 złote. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Ticketpro.pl, Eventim.pl, w bileteriach sklepów Media Markt, Saturn i Empik oraz w kasie klubu.