Wokalistka i kompozytorka grająca na gitarze oraz pianinie na scenie potrafi pokazać bluesowo-swingowy pazur. Fredrika Stahl sama komponuje, a do tego gra na gitarze, pianinie, no i pięknie wygląda. Jej talent – ten muzyczny – docenił sam Tom McClung, amerykański pianista współpracujący z Archiem Sheppem. To on udzielał się muzycznie i aranżował jej debiutancki album.

Artystka będzie gwiazdą kolejnej z cyklu popularnych imprez promujących kompilacje Sygnowano Fabryka Trzciny. Stahl zaśpiewa przede wszystkim materiał ze swojej ostatniej, trzeciej płyty "Sweep Me Away". Nie zabraknie też jej największych przebojów "Twinkle Twinkle Little Star" i "So High".

Zabawę przed i po koncercie Fredriki zapewni warszawski kolektyw DJ-ski Koko Bend w składzie: Karim, Serek i Żepa. Panowie obiecują "niezwykły szoł, który ściąga nie tylko ogromną publiczność, ale również straż pożarną, policję i karetki".

Impreza odbędzie się we wtorek 8 marca, co daje podwójną szansę na świętowanie – nie tylko finału karnawału, ale i Dnia Kobiet.

Bilety na koncert są do nabycia w promocyjnej cenie 85 PLN w kasie Fabryki Trzciny oraz w systemach sprzedaży Eventim (www.eventim.pl), Shortcut (www.shortcut.pl), Ticketpro (www.ticketpro.pl).

Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny | ul. Otwocka | Warszawa | 8 marca | godz. 20.00