Muzyczne lata 90. nie byłyby tym samym bez Jamiroquai. Znakiem rozpoznawczym zespołu był, jest i będzie charyzmatyczny wokalista – Jay Kay. Jego kapelusze, szybkie samochody, specyficzny styl tańca i rock'n'rollowy styl życia, to marka sama w sobie. Jednak Jamiroquai to nie tylko, dopracowany w najmniejszych szczegółach, wizerunek sceniczny. Powstały w 1992 roku w Paryżu brytyjski zespół to siedem studyjnych albumów, które rozeszły się w ponad 25 milionach egzemplarzy, ponad 20 singli szturmujących listy przebojów i osiemnaście lat podboju parkietów i scen. To będzie kolejna wizyta zespołu w naszym kraju, ale niewątpliwie wyjątkowa.

Reklama

Właśnie ukazał się oczekiwany, bardzo ciepło przyjęty, siódmy studyjny album Brytyjczyków – "Rock Dust Light Star". Jamiroquai są od lat niezwykle popularni w Polsce. Artyści gwarantują, że podczas Orange Warsaw Festival na pewno zagrają największe przeboje z legendarnych krążków "The Return of the Space Cowboy" oraz "Travelling Without Moving" ale zaprezentują również nowy materiał.

Wcześniej zapowiedziano występ Skunk Anansie, The Streets oraz Plan B. Podczas ubiegłorocznej edycji Orange Warsaw Festival wystąpili m.in. Hole, White Lies, Nelly Furtado i Edyta Bartosiewicz.