Gdyńska formacja zastąpi grupę Ciryam, która zmuszona jest odwołać swój występ z powodu kontuzji perkusisty.

Reklama


Apteka pod wodzą niestrudzonego Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego od blisko dwudziestu lat buduje pozycję klasyków polskiego rocka. Od czasu reaktywacji w 2003 roku, grupa nagrała dwa albumy – „Apteka” i „Tylko dla…”, zdobywając serca kolejnego pokolenia i ponownie zyskując opinię świetnego i nieprzewidywalnego zespołu koncertowego.


Muzyczny skład Seven Festival dopełni również ostatni młody zespół, który będzie walczył o nagrodę Grand Prix. Jest nim grupa Marne Szanse, nominowana przez 4Fun TV i Rebel TV. Zainspirowani takimi artystami jak Franz Ferdinand, Bloc Party, czy The Killers, warszawiacy łączą gitarowe granie z taneczną elektroniką. Mając już na swoim koncie wyróżnienia na festiwalach i przeglądach muzycznych, będą próbowali dołożyć do nich zwycięstwo w konkursie na Seven Festival.


Seven Festival Music & More 2011 odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca. Pełen program z podziałem na poszczególne dni festiwalu, a także wiele innych informacji dotyczących imprezy można znaleźć na oficjalnej stronie Seven Festival – www.sevenfestival.pl