Z przyczyn technicznych festiwal przenosi się do Klubu Stodoła. Poza Mark Ronson and The Business Intl na Roxy Festival 2011 zagrają także Andrzej Smolik i Neo Retros.

Reklama

Boy George stał się sławny, dzięki takim hitom jak: "Do you really want to hurt me" czy "Karma Chameleon", które nagrał razem z zespołem Culture Club. Ale nie tylko muzyką żyje – jest felietonistą "Daily Express", autorem dwóch świetnie sprzedających się autobiografii, współproducentem, autorem tekstów piosenek i nagradzanego musicalu "Taboo" na Broadway'u i londyńskim West Endzie. Boy George stworzył także swoją własną linię ubrań B-Rude ze sklepami w Nowym Jorku, Los Angeles czy Londynie, nie mówiąc już o miksowaniu na pokazach takich domów mody jak Versace, Phillip Treacy, a także Hugo Boss. Jego nazwisko znalazło się w pierwszej pięćdziesiątce rankingu "100 najwspanialszych Brytyjczyków" BBC. Na scenie wciąż szokuje. Jego fantazyjne, a często wręcz psychodeliczne kreacje przekraczają kolejne granice, muzycznie nadal eksperymentuje i zachwyca udzielając się w niecodziennych projektach. Jednym z nich jest Mark Ronson and The Business Intl.

W styczniu tego roku wydał swój najnowszy album, 13 w karierze. I chociaż 14 czerwca tego roku skończył 50 lat i ma za sobą długą historię konfliktów z prawem oraz traumatycznych przeżyć, wciąż jest jednym z najbardziej podziwianych i aktywnych artystów na świecie.