Ben L'Oncle to jeden z najgorętszych artystów we współczesnej muzyce soul i jedna z gwiazd legendarnej wytwórni Motown. Imienny debiutancki album z 2010 roku okazał się hitem, a Ben jedną z największych sensacji. Pochodzące z tego krążka utwory "Soulman" oraz nowa wersja słynnego szlagieru The White Stripes "Seven Nation Army" stały się przebojami. Jego styl, porównywany jest do dokonań Steviego Wondera czy Raya Charlesa. Artysta rozpoczynał karierę śpiewając w chórze gospelowym Fitiavana. Wydany przez nich w 2009 roku longplay zawierał gospelowe wersje przebojów muzyki soul jak "Killing Me Softly", "Lean on Me" czy "(You Make Me Feel Like) A Natural Woman".

Reklama

Omar zwany jest ojcem chrzestnym brytyjskiego soulu. Na jego ostatnim albumie "Sing (If You Want It)" artyście towarzyszą jego fani, wśród których znalazły się także gwiazdy światowej muzyki – Stevie Wonder, Angie Stone, Estelle czy Common. Współpracował także z D'Angelo.

Bilety oraz karnety na Białystok Pozytywne Wibracje Festival 2012 (w cenach takich samych jak rok temu) dostępne są już w sprzedaży ogólnopolskiej - zarówno w punktach sprzedaży (m.in. w kasach biletowych w salonach Empik w całej Polsce oraz w sieci sklepów Media Markt i Saturn), jak i systemach internetowych Eventim, Ticketpro i eBilet. Bilety dniowe dostępne są w cenach 45, 60 i 300 (VIP) złotych, a karnety 70, 100 (Golden Circle) i 500 (VIP) złotych.