Artysta wystąpi tylko 7 lipca w łódzkiej Atlas Arenie na koncercie organizowanym przez Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje – poinformował Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Reklama

Ale jest też dobra wiadomość dla fanów Eltona Johna, którzy wybierali się na koncert w Gdańsku – bilety zakupione przez Ticketpro można wymienić na wejściówki na występ w Łodzi. – Wystarczy przyjechać z ważnym biletem na koncert w Gdańsku do Łodzi i w specjalnej kasie wymienić wejściówki, by kilka chwil później obejrzeć i posłuchać Eltona Johna w łódzkiej Atlas Arenie. Jako organizator wskażemy miejsca, które są dostępne i w przypadku równowartości biletów dokonamy ich wymiany. Gdyby wolne miejsca na łódzki koncert wiązały się z nieco większym wydatkiem, konieczne będzie jedynie dopłacanie wynikającej z tego różnicy. Z kolei jeśli dostępne bilety na koncert będą tańsze firma sprzedająca bilety będzie zwracać gotówkę – informują organizatorzy.

Bilety kupione w innych punktach sprzedaży (między innymi: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN) można zwrócić w miejscu zakupu.

Planowana podczas gdańskiego koncertu ceremonia wręczenia Eltonowi Johnowi Medalu Wdzięczności odbędzie się w innym terminie.