– Jennifer Lopez to nie tylko jedna z największych piosenkarek w historii muzyki, ale również gwiazda show-biznesu. Od wielu lat z powodzeniem realizuje się nie tylko jako piosenkarka, ale także jako modelka czy aktorka. - Nie mamy wątpliwości, że jej koncert będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z operatorem PGE Areny jest organizatorem.

Jennifer Lopez karierę muzyczną zaczynała w 1999 roku albumem "On the 6", który bez większych problemów trafił do pierwszej dziesiątki listy Billboard 200. Z płyty pochodziły przeboje "If You Had My Love" czy "Let's Get Loud". Od tamtej pory artystka wydała sześć kolejnych płyt, z których ostatnia to "Love," z kwietnia 2011 roku. Wśród jej największych hitów znajdują się "Waiting for Tonight", "Play", "Jenny from the Block" czy nagrane ostatnio z Pittbullem "On the Floor" i "Dance Again".

Sukcesy odnosiła również jako aktorka. Zagrała w ponad 20 filmach. Już w 1998 roku była nominowana w kategorii najbardziej obiecująca aktorka (MTV Movie Award) i otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepsza aktorka za rolę w filmie "Selena". W 1999 roku została wyróżniana nominacją za najlepszą rolę kobiecą u boku George'a Clooneya w "Co z oczu, to z serca". Podobna nominacja spotkała ją dwa lata później za udział w obrazie "Cela".

Sprzedaż biletów na koncert Jennifer Lopez rozpocznie się w najbliższy piątek, 3 sierpnia o godzinie 12.00. Bilety będzie można kupować poprzez stronę Imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro (między innymi: Empik oraz Media Markt). Bilety kosztują od 99 do 699 złotych (loże VIP).