Artystka 15 kwietnia zaśpiewa we wrocławskim Eterze, 16 kwietnia w Poznaniu, w Sala Ziemi MTP, 17 kwietnia w Hali Sportowej w Gdyni oraz 18 kwietnia w warszawskiej Sali Kongresowej.

Reklama

Dla muzyki Imany porzuciła karierę modelki w Nowym Jorku. Trzy lata temu nieznana nikomu, wyjątkowej urody dziewczyna wylądowała w Paryżu. Z pomocą swojej siostry Fatou zaczęła dawać pierwsze koncerty. Jej zjawiskowy głos, mający w sobie melancholię przypominającą Tracy Chapman i klasę Billie Holiday szybko przysporzył artystce rzeszę wiernych fanów. Zaczęła występować w coraz bardziej prestiżowych miejscach i otwierała koncerty najbardziej znanych artystów – wystąpiła m.in. przed Angie Stone.

Na jednym z koncertów Imany zainteresował się senegalski producent, który odkrył Ayo. To on dopomógł artystce w realizacji jej największego marzenia – nagraniu albumu. W towarzystwie wybitnych muzyków Imany nagrała 12 anglojęzycznych utworów na płytę "Shape of a Broken Heart", która ukazała się w tym roku.

W grudniu odwiedziła Polskę na 2 koncertach, które zostały wyprzedane. Teraz będzie szansa, aby zobaczyć ją ponownie. Bilety będą dostępne w bileteriach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet, Ticketpro, Eventim oraz na Goodmusic.pl.