To idealna okazja, żeby dokonując jednego zakupu dostać zarówno płytę, jak i bilet na koncert - mówi o przygotowanej ofercie Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, na której zaproszenie przyjedzie do Polski Rod Stewart.

ReklamaWeteran sceny pop/rock wystąpi 14 września na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert powiązany będzie z promocją jego najnowszej płyty pt. "Time". Albumem tym Rod Stewart wrócił na czołowe miejsca list sprzedaży w swojej ojczyźnie - Wielkiej Brytanii po... 34 latach. Ostatnim krążkiem, sygnowanym nazwiskiem artysty, który dotarł do pozycji lidera był zestaw "Greatest Hits vol. 1" z 1979 roku.Pakiety "Bilet i płyta" można nabyć od poniedziałku wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej ImprezyPrestige.comWarto się pośpieszyć, bowiem liczba płyt jest ograniczona i promocja potrwa do momentu wyczerpania zapasów - informują organizatorzy.


Roderick David Stewart urodził się 10 stycznia 1945 roku w Londynie. Karierę rozpoczął u schyłku lat 60. jako Rod Stewart. Popularność przyniosły mu melodyjne pop-rockowe piosenki śpiewane charakterystycznym ciepłym, chociaż szorstkim i zachrypniętym głosem. Do najbardziej znanych przebojów Roda Stewarta należą m.in.: "Maggie Ray", "Do Ya Think I'm Sexy", "Tonight's The Night", "Baby Jane" i wykonany wspólnie z Bryanem Adamsem i Stingiem "All For Love". Szacuje się, że na świecie sprzedano ponad 100 milionów płyt artysty.