Polska pojawiła się w harmonogramie europejskiej trasy zespołu, która rozpocznie się 6 maja w Rydze, a zakończy 20 czerwca w Pradze. Podczas majowych i czerwcowych występów razem z Nine Inch Nails grać będzie w roli supportu Cold Cave. Nine Inch Nails przyjedzie promować ostatnią płytę "Hesitation Marks", która ukazała się 3 września 2013 roku.

Reklama

W ciągu 20-letniej kariery, NIN stworzyli niezwykłą kolekcję ambitnych hitów, jak "Head Like a Hole", "Closer" czy "Hurt" (rozsławione dzięki poruszającemu wykonaniu Johnny'ego Casha) i nowszych "The Hand That Feeds", "Only" i "Survivalism." Każda płyta NIN – a są wśród nich pokryte platyną "Pretty Hate Machine" (1989) i "The Downward Spiral" (1994) – jest majstersztykiem cyfrowej produkcji. Zespół zdobył także statuetki Grammy za utwory "Wish" i "Happiness in Slavery", a Trent Reznor wraz z Atticusem Rossem są laureatami Oscara za muzyczną oprawę filmu "The Social Network" oraz autorami muzyki do słynnego obrazu "Dziewczyna z tatuażem".

Poprzednio Trent Reznor z ekipą wystąpili w Polsce w czerwcu 2009 roku w ramach trasy "Wave Goodbye". Bilety w przedsprzedaży dostępne od poniedziałku 25 listopada na stronie Tour.nin.com. Aby kupić bilet w przedsprzedaży, trzeba być członkiem strony NIN (członkostwo jest darmowe). Bilety w sprzedaży od piątku 29 listopada w AlterSklepie i punktach sprzedaży Ticketpro.