David Guetta to francuski DJ i producent, jeden z najpopularniejszych obecnie twórców muzyki tanecznej. Karierę zaczynał w nocnych klubach, gdzie grywał w latach 80. i 90. Dopiero w 2002 roku wydał pierwszy album, "Just a Little More Love". Największym sukcesem okazał się pochodzący z 2009 roku longplay "One Love", który we Francji uzyskał diamentowy status, a na całym świecie rozszedł się w nakładzie 3 milionów egzemplarzy.

Muzyk ma na koncie nagrania z Kelly Rowland, Akonem, Rihanną, Snoop Doggiem, Usherem czy Sią. Jego single kupiło 15 milionów fanów. W 2011 Guetta znalazł się na szczycie plebiscytu "DJ Mag" i został uznany Najlepszym DJ-em roku. Jego dyskografię zamyka "Nothing but the Beat" z 2011 roku.

Wcześniej udział w Orange Warsaw Festival 2014 potwierdzili Kings of Leon, Queens of the Stone Age i Florence and the Machine. Impreza odbędzie się w dniach 13-15 czerwca na Stadionie Narodowym. Bilety znajdą się w sprzedaży 21 stycznia, o godzinie 10:00 i będą dostępne na stronach Orangewarsawfestival.pl i Eventim.pl oraz w sieci salonów Empik.