Slash w naszym kraju pojawi się w ramach trasy promującej jego najnowszy album, "World On Fire", którego premierę wyznaczono na 15 września.

Reklama

Saul Hudson to jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach, jak Guns N' Roses, Slash's Snakepit, Velvet Revolver, a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Magazyn "Time" umieścił go na 2. pozycji na swojej liście 10 Najlepszych gitarzystów wszech czasów, a jego riff do utworu "Sweet Child o'Mine" uplasował się na pierwszym miejscu w kategorii 100 Najlepszych riffów wg magazynu "Total Guitar". W 2007 roku gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy'ego Page'a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame.

Z samym tylko Guns N'Roses Slash sprzedał ponad 100 milionów płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków, jak Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder. W 2010 roku zadebiutował solowym albumem zatytułowanym "Slash". Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne i Iggy Pop. W 2012 roku ukazał się drugi album artysty, "Apocalyptic Love", który znalazł się na czwartej pozycji listy Billboardu.

Bilety na koncert w Kraków Arenie w sprzedaży od piątku, 30 maja, godz. 10.00, a już od środy, 28 maja, godz. 10.00 – w sprzedaży bilety VIP (Slashonline.com). Do nabycia na stronach: Shop.metalmind.com.pl, Ticketpro.pl, Eventim.pl, Ebilet.pl, Ticketportal.pl,Kupbilet.pl i Biletin.pl.