Hooverphonic to belgijska formacja, która osiągnęła już pełnoletność. Dziewiętnaście lat na scenie to osiem płyt, sporo singli, parę kompilacji, piosenki na soundtrackach. Lata mijają, a Hooverphonic wciąż tworzy elegancką, ciekawie zaaranżowaną muzykę, która obraca się wokół popu, alternatywnego rocka, flirtując jednocześnie z muzyką elektroniczną.

Reklama

Do Polski grupa przyjedzie promować wydany w 2013 roku album "Reflection". Analogowe brzmienie płyty znakomicie sprawdza się w warunkach koncertowych. Show belgijskiego zespołu poprzedzi koncert polskiej grupy SoundQ, którą można było usłyszeć na festiwalu Audioriver i w radiowej Trójce lub z roli supportu dla Jassie Ware.

Bilety 80 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu Bilety kolekcjonerskie można zamawiać na Knockoutprod.net oraz w bileteriach sieci Ticketpro, Muno.pl oraz Biletomat.pl.

Cykl Chilliholic to unikatowe przedsięwzięcie kulturalne mające na celu promowanie nowoczesnej muzyki elektronicznej z gatunków ambient, downtempo, trip-hop, independent indie.