Na scenie do odtwórczyni tytułowej Violetty, Martiny Stoessel, dołączą Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). Show uświetni ekipa energicznych tancerzy i zespół muzyczny.

Reklama

Na koncercie usłyszeć będzie można najlepsze piosenki z trzech sezonów przebojowego serialu. Obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu, a – nazywana pierwszą operą mydlaną dla dzieci – "Violetta" święci tryumfy na każdym rynku, na którym się pojawia. "Violettę", dubbingowaną w 15 językach, między kwietniem a czerwcem 2014 roku obejrzało ponad 40 milionów widzów. Violetta jest również ulubioną postacią wśród dziewczynek w wieku 6-14 lat w Polsce, Francji, Hiszpanii, Włoszech oraz Belgii.

Bilety na koncerty w Warszawie i Krakowie (obydwa rozpoczną się o godzinie 19.00) trafią do sprzedaży 13 grudnia 2014 r., o godz. 09.00 na Livenation.pl. Najtańsze bilety będą dostępne w cenie od 129 złotych. Koncerty "Violetta Live" odbędą się także 29 marca w Łodzi w Atlas Arenie o godzinie 14.30 i 19.00.