Papa Roach to hardrockowy zespół założony w 1993 roku w Kalifornii. Sukces zapewnili sobie albumem "Infest", który ujrzał światło dzienne w 2000 roku i uzyskał status potrójnej platyny. Pochodzący z krążka numer "Last Resort" do dziś jest największym hitem kapeli. Kolejne krążki również były ciepło przyjmowane przez fanów, szczególnie "Getting Away with Murder" z 2004, który pokrył się platyną. Łącznie płyty Amerykanów sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy na całym świecie. Muzycy niedawno skończyli prace nad najnowszym, ósmym longplayem zatytułowanym "F.E.A.R.", który pod koniec stycznia trafił na półki sklepowe. Wydawnictwo promują single "Warriors", "Face Everything and Rise", "Broken As Me" oraz "Never Have to Say Goodbye".

Reklama

Wolf Alice to czteroosobowy londyński zespół grający alternatywny rock. W skład kapeli wchodzą Ellie Rowsell, Joel Amey, Joff Oddie i Theo Ellis. Grupa powstała w 2010 roku lecz pierwszy singel, "Fluffy", wydała dopiero na początku 2013 roku. W październiku 2013 roku światło dzienne ujrzała pierwsza EP-ka "Blush". W 2014 roku grupa podpisała kontrakt wydawniczy z Dirty Hit Records, co zaowocowało wydaniem kolejnej EP-ki, "Creature Songs". Magazyn "Clash" opisuje brzmienie Wolf Alice jako "ukochane dziecko folku i grunge". W grudniu 2014 roku zespół został określony jako Best Breakthrough Artist podczas UK Festival Awards. Obecnie grupa przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu, z którego utwory na pewno będziecie mogli usłyszeć na żywo pierwszego dnia Orange Warsaw Festival.

Udział w imprezie wcześniej potwierdzili: Muse, The Chemical Brothers, Incubus, Bastille, Paloma Faith, Parkway Drive, Papa Roach, Asking Alexandria, Mela Koteluk, Wolf Alice, Sheppard, Kamp! oraz Kadebostany.