Kensington to indierockowy kwartet z Utrechtu w Holandii. W ojczyźnie zespół wyprzedaje wielotysięczne koncerty, a niemal każdy ich singel jest prawdziwym hitem. Występowali już na festiwalach EXIT w Serbii, Sziget w Węgrzech czy Stonerock w Niemczech. W czerwcu do tego grona dołączy Life Festival Oświęcim. Ich ostatni album, "Rivals" ukazał się w ubiegłym roku nakładem Universal Music.

Reklama

Zespół Hey dominuje na polskiej scenie muzycznej od 1992 roku. Znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej zjednały grupie publiczność, która pozostaje jej wierna do dziś. Hey nie spoczywa jednak na laurach i zamiast odcinania kuponów, stawia na ciągłe poszukiwania i rozwój. Efektem są kolejne albumy, które zachwycają dziennikarzy i fanów, a grupa staje się wzorem do naśladowania dla młodych zespołów. Ostatni krążek zatytułowany "Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan" był jednym z najważniejszych polskich wydawnictw 2012 roku. Hey nie tylko nagrywa świetne płyty, ale jest też jednym z najlepszych zespołów koncertowych w Polsce.

Life Festival odbędzie się w dniach 17-20 czerwca. 20 czerwca wystąpią Kayah i Goran Bregović. Bilety na LFO2015 już są w sprzedaży, w promocyjnych cenach. Tegoroczną nowością są specjalne pakiety rodzinne. Szczegółowe informacje na stronie imprezy w zakładce Kup bilet.