Diana Krall – nagrodzona pięcioma nagrodami Grammy jazzowa pianistka i wokalistka to jedna z najbardziej utalentowanych i spełnionych osobowości we współczesnym świecie muzycznym. Jest niezwykle szanowaną artystką, ma na koncie liczne sukcesy zarówno na scenie, jak i w studiu nagraniowym. Może być producentką nowego albumu Barbary Streisand, aranżerką i muzycznym dyrektorem projektu Paula McCartneya albo wyruszyć w trasę z Neilem Youngiem.

Reklama

W ciągu ostatnich 30 lat Krall sprzedała więcej albumów niż jakakolwiek inna jazzowa artystka. Jej albumy dziewięciokrotnie osiągały złoto, trzy razy platynę i siedem razy wielokrotną platynę.

Diana Krall wystąpi w Polsce w ramach promocji swojej najnowszej płyty zatytułowanej "Wallflower". Na płycie znalazły się piosenki pochodzące z lat 60. jak i współczesne. W zestawie znajdziemy więc tak popularne przeboje, jak "California Dreaming" z repertuaru The Mamas and the Papas, jak ulubione utwory muzycznych bohaterów Krall: Boba Dylana ("Wallflower") i Eltona Johna ("Sorry Seems To Be The Hardest Word").

Bilety w cenach 199 – 379 zł. Sprzedaż rozpocznie się 11 lutego o 10.00 na Livenation.pl.