Cody Simpson jest Australijczykiem. Jego debiutancki singiel "iYiYi" nagrany z amerykańskim raperem Flo Ridą ukazał się 15 maja 2010. Tak naprawdę zasłynął jednak już rok wcześniej, śpiewając utwory Justina Timberlake'a i The Jackson 5. To właśnie w tym czasie odkrył go producent Shawn Cambell, który współpracował w przeszłości między innymi z Jayem Z. Kolejnym krokiem w karierze Simpsona była przeprowadzka do Los Angeles i rozpoczęcie współpracy z wytwórnią Atlantic. Wokalista zdecydował się na ten ruch w czerwcu 2010 roku i w tym samym miesiącu ogłosił debiutancką trasę koncertową "Camplified 2010 Tour".

Reklama

Simpson bardzo szybko zdobywał coraz większą popularność i od razu zaczął być porównywany do idola nastolatek na całym świecie Justina Biebera. Śpiew nie jest jedynym talent młodego Australijczyka. 18-latek jest znakomitym pływakiem. Simpson wygrał dwa złote medale na mistrzostwach stanu Queensland, a przez dłuższy czas trenował w Miami Swimming Club.

Sprzedaż biletów na koncert ruszy w środę, 4 marca, o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: Prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim.pl i Ticketpro.pl oraz w salonach EMPIK na terenie całego kraju.