Agyness B. Marry jest wokalistką i gitarzystką, która sama komponuje i pisze teksty. Na koncertach towarzyszy jej wyłącznie perkusja i bas. Po występie na jednym z polskich festiwali dla młodych wykonawców w 2014 roku, została przez niektórych uznana za największe odkrycie polskiej sceny muzycznej - co ciekawe, był to zaledwie jej drugi koncert. W marcu wydała imienną, debiutancką płytę, promowaną przez singel "Break Up Breakdown".

Reklama

Terrific Sunday to poznański zespół założony w lutym 2013 roku. Młodzi, zdolni, utalentowani i ambitni – właśnie tymi słowami można opisać grupę Terrific Sunday pochodzącą ze stolicy Wielkopolski. Po zwycięstwie w konkursie zespołów rockowych na jednym z polskich festiwali w 2013 roku wiele portali ogłosiło ich nadzieją 2014 roku. MusicIs umieścił ich, obok m.in. Artura Rojka, w zestawieniu "miejcie na nich ucho w 2014!". Niedawno ukazała się ich debiutancka EP-ka "Tonight", która spotkała się ze sporą przychylnością dziennikarzy muzycznych.

Rusty Cage to krakowski zespół rockowy, który rozpoczął działalność w 2011 roku. Ich album "Let the Rifle Fire" został bardzo dobrze przyjęty i wysoko oceniony przez recenzentów oraz publikę. Dwa lata później pojawiła się płyta "Drugs For Your Broken Heart". Rok 2013 przyniósł kolejne nowości - single "Vampire Dance" i "Savage Brothers" to zapowiedź zupełnie nowej odsłony grupy. Na początku tego roku ukazała się płyta "Walk Of Shame", z której materiał ponownie zdobył uznanie dziennikarzy muzycznych i trafił w gusta szerokiego grona sympatyków rocka.

Young Stadium Club to zespół, który swój początek datuje na maj 2013 roku i mimo krótkiego stażu, grupa już zdążyła zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i zagranicznych. Niezwykle pochlebne recenzje ich twórczości pojawiły się już wśród dziennikarzy z Anglii, Włoch, Hiszpanii, a nawet USA. Zapytani o inspiracje, bez wahania wymieniają największe gwiazdy indie rocka: Bombay Bicycle Club, Two Door Cinema Club, Foster the People czy Foals. Po wydaniu trzech, świetnie przyjętych EP-ek oraz teledyskach, które spotkały się z entuzjastycznymi reakcjami internautów, zespół przygotowuje się powoli do wydania debiutanckiej płyty.

Do tej pory zapowiedziano już występy 44 artystów na Orange Warsaw Festival 2015: Muse, The Chemical Brothers, Incubus, Noel Gallagher's High Flying Birds, Bastille, Mark Ronson (DJ Set), Hey, Metronomy, FKA twigs, Nosowska, Big Sean, Paloma Faith, Crystal Fighters, Parkway Drive, Papa Roach, Three Days Grace, Asking Alexandria, Afromental, Mela Koteluk, Maria Peszek, Molesta Ewenement, Łąki Łan, Gooral, Palma Violets, Wolf Alice, Sheppard, Kamp!, Benjamin Clementine, Bokka, Kari, Kadebostany, Birth of Joy, Carrion, Coria, Cosovel, Rusty Cage, We Draw A, Young Stadium Club, Terrific Sunday, Baasch, Lari Lu, K Bleax, Agyness B. Marry oraz Zagi.

Orange Warsaw Festival 2015 odbędzie się w dniach od 12 do 14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa 3 dni, a na 3 scenach wystąpi 49 wykonawców. Bilety można kupić na Orangewarsawfestival.pl/bilety i Eventim.pl oraz w sieci stacjonarnych punktów sprzedaży Eventim.