Mark Lanegan to jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów na współczesnej rockowej scenie. Ma na koncie współpracę z wieloma ważnymi artystami; śpiewał między innymi w grunge'owej legendzie, formacji Screaming Trees, działał w Mad Season, współpracował z Joshem Homme'em w Queens Of The Stone Age, wspólnie z Gregiem Dulli odpowiada za wiele piosenek The Twilight Singers oraz The Gutter Twins, ma w dorobku także wspólny projekt z Isobel Campbell.

Reklama

Pod koniec ubiegłego roku ukazał się najnowszy album Mark Lanegan Band – "Phantom Radio". Jeszcze przed premierą płyty muzyk zapowiadał, że materiał będzie mocno osadzony w brzmieniach lat 80. I faktycznie – wyraźnie słychać te inspiracje – elektronika i syntezatory są tu bardziej niż obecne. To połączenie laneganowego, bluesowo-grunge'owego klimatu z syntetycznymi brzmieniami świetnie się sprawdza.

Sprzedaż wejściówek: Eventim.pl, eBilet.pl, Biletomat.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Po szczegóły zapraszamy na Go-ahead.pl.