Bob Geldof to nie tylko legendarny muzyk, wokalista i autor tekstów, ale też aktor (główna rola Pinka w filmie Alana Parkera "The Wall") i działacz społeczny, twórca i organizator wielkich charytatywnych koncertów Live Aid (1985) i Live 8 (2005). Wraz wyrosłym z nurtu nowej fali rockowym zespołem The Boomtown Rats wylansował wiele światowych przebojów, w tym "Like Clockwork", "Someone's Looking at You", "Banana Republic" i "I Don't Like Mondays", jeden z największych hitów lat osiemdziesiątych. Grupa, rozwiązana w 1986 roku, reaktywowała się dwa lata temu, wydając składankę "Back to Boomtown: Classic Rats Hits" i ruszając w światowe tournée.

Reklama

Pochodząca z Brooklynu w Nowym Jorku grupa Biohazard powstała w 1987 roku i należy do czołowych przedstawicieli muzyki łączącej w sobie takie style jak hardcore, punk, metal i rapcore. Światową sławę zdobyła na początku lat 90. dzięki płytom "Urban Discipline" i "State of the World Address", zawierającymi tak popularne utwory jak "Punishment", "Shades of Grey" czy "Tales From the Hard Side". Ostatni album zespołu, "Reborn in Defiance", ukazał się w 2012 roku.

Bilety trafią do sprzedaży w poniedziałek 25 maja o godzinie 12.00 i będzie je można kupić w cenie 20 złotych na stronach: eBilet.pl, Kupbilet.pl, Eventim.pl oraz Booklik.com.