Jain to młoda francuska wokalistka, tworząca intrygujące, wpadające w ucho kompozycje. Artystka zafascynowana jest Afryką, co słychać w jej piosenkach – tworzy pop, ale z domieszką world music, bluesa a nawet rocka. Kiedy miała zaledwie 16 lat poznała Yodelice, francuskiego piosenkarza i tekściarza, który zakochał się w jej unikatowym podejściu do tworzenia muzyki. Trudno mu się dziwić, 23-letnia obecnie Jain ma niebywałą łatwość pisania piosenek popowych, które wzmacnia subtelnym, elektronicznym brzmieniem.

Reklama

Jej wielki hit "Come" najpierw można było usłyszeć w reklamie ramówki Polsatu, a od kilku tygodni "Come, come my baby come..." rozbrzmiewa z anteny największych stacji radiowych w Polsce. Utwór dotarł także na szczyt polskiej listy iTunes Singles Chart. Pod koniec listopada ukaże się jej debiutancki album "Zanaka" z nietypowymi, ale wpadającymi w ucho kompozycjami.

Bilety dostępne w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletin.pl, Biletomat.pl oraz na Goodmusic.pl Sprzedaż ruszy 20 listopada.