Będą to pierwsze klubowe koncerty Urszuli od niemal dwóch dekad. Publiczność może spodziewać się wyjątkowych występów - w Poznaniu i Gdańsku nie zabraknie największych przebojów legendy polskiej sceny, ale także materiału z płyty "Biała droga", która miała premierę dokładnie dwadzieścia lat temu. W marcu tego roku ukaże się reedycja albumu wzbogacona o DVD oraz dwa utwory, które nie weszły pierwotnie do zestawu. Urszula zagra jeden z nich na koncertach.

Reklama

Urszula jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. To z jej repertuaru pochodzą przeboje takie jak "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Na sen", "Rysa na szkle", "Malinowy król" czy "Konik na biegunach". Na polskiej scenie muzycznej z powodzeniem funkcjonuje od ponad trzydziestu lat, a jej płyty niezmiennie pokrywają się złotem i platyną.

"Biała droga" ukazała się w 1996 roku i z pewnością jest jednym z najważniejszych albumów w dorobku artystki. Single "Na sen" i "Niebo dla Ciebie" dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów radiowej Trójki, a w ubiegłym roku z okazji rocznicy nagrania tego materiału artystka wystąpiła na Przystanku Woodstock ze specjalnym koncertem. Dwudziestolecie "Białej drogi" stało się też pretekstem do organizacji koncertów klubowych. Wejściówki na koncerty Urszuli wkrótce trafią do sprzedaży. Po szczegóły zapraszamy na Go-ahead.pl i Pwevents.pl.