Belgijka na żywo promować będzie swój drugi album "Reason" (z 2015 roku) i 19 kwietnia wystąpi w krakowskim Studiu, a dzień później w warszawskiej Progresji. Ceny biletów na koncerty Selah Sue przedstawiają się następująco:
– Kraków: 105 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu)
– Warszawa: 95 zł (przedsprzedaż) i 110 zł (w dniu koncertu)

Reklama
PAP/EPA / MOHAMED MESSARA

Sanne Putseys (to prawdziwe imię i nazwisko Selah, rocznik 1989) w sukcesie pierwszego krążka zatytułowanego po prostu "Selah Sue" (multiplatyna w Belgii i Francji, doskonała sprzedaż w Polsce) pomógł przebój "This World" wykorzystany w reklamie pewnych batoników. Obdarzoną zachrypniętym, soulowym głosem Belgijką zachwycił się sam Prince, proponując występy przed swoimi koncertami, a krytycy okrzyknęli europejską Erykah Badu i Lauryn Hill w jednym. – To mi bardzo pochlebia, w końcu porównują mnie z różnymi artystkami, których wcale nie miałam zamiaru kopiować – tłumaczyła Selah Sue.

PAP/EPA / MOHAMED MESSARA

A tak mówiła w wywiadzie dla "DGP" o swoim drugim krążku "Reason": – Czułam ciśnienie związane z drugą płytą, ale jednocześnie okazało się, że w dobrych momentach swojego życia też potrafię pisać. Nie muszę zagłębiać się w ciemnych stronach duszy, by tworzyć piosenki, i to dało mi dodatkowego kopa.

Reklama
PAP/EPA / MOHAMED MESSARA