Rammstein właśnie pracuje nad nowym albumem, więc możliwe, że w stolicy Dolnego Śląska zagra nowe z niego utwory – podaje wyborcza.pl. Fani spodziewać się mogą niezapomnianego widowiska – zapowiadają organizatorzy imprezy. – Bezkompromisowe brzmienie gitar wzbogacone mechaniczną rytmiką syntezatorów i głębokim głosem Tilla Lindemana oraz efektami pirotechnicznymi stworzą unikalny spektakl.

Reklama

Tak jak Limp Bizkit, który szykuje się do kilkakrotnie przekładanej premiery płyty "Stampede of the Disco Elephants" – siódmej w karierze grupy i pierwszej bez DJ Lethala.

Tuż przed zachodem słońca na scenie pojawi się Bullet For My Valentine. Walijski kwartet zaprezentuje porywającą mieszkankę ciężkiego rocka i metalcore. Lokalną scenę Capital of Rock reprezentować będzie wrocławskie trio OCN.

Festiwal Capital Of Rock odbędzie się 27 sierpnia na Stadionie Wrocław i będzie kolejnym – po koncertach Davida Gilmoura oraz Iron Maiden i Anthraxu – wielkim wydarzeniem muzycznym w ramach obchodów Europejskej Stolicy Kultury 2016. Bilety w cenach od 179 zł trafią do sprzedaży 5 kwietnia o godzinie 10.00 i będą dostępne w sieci sprzedaży Eventim.

Reklama