Twórcy hitów "Maps", "Animals" i "Moves Like Jagger" wystąpią w TAURON Arenie Kraków. Koncert będzie częścią światowej trasy zespołu Maroon 5, która wystartowała w Stanach Zjednoczonych w lutym 2015 roku, a promuje najnowszy album formacji zatytułowany "V". Krążek, który zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia Billboard's Top 200 i z którego pochodzi najnowszy przebój Amerykanów – "Sugar".

Reklama

Oto specjalne zaproszenie od zespołu dla fanów Maroon 5:

Reklama

W roli supportu zagrają BeMy, czyli Mattia i Elie Rosinscy z ekipą. Mają polskie pochodzenie, urodzili się we Francji, a kształcili muzycznie w Anglii. W Polsce pojawili się w telewizyjnym muzycznym show w 2013 roku, potem z powodzeniem grali m.in. w Jarocinie i na Przystanku Woodstock. Właśnie wydali debiutancki, bardzo dobrze przyjęty album. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

PAP/EPA / JOSE SENA GOULAO

Maroon 5 debiutował w roku 2002 (wcześniej muzycy działali pod nazwą Kara's Flowers) albumem "Songs About Jane", który przez trzy lata promowano koncertami i który sprzedał się w ponad 10 milionach egzemplarzy (w Polsce płyta ukazała się dwa lata później). I za który grupa została uhonorowana nagrodą Grammy dla "najlepszego nowego artysty".

PAP/EPA / JOSE SENA GOULAO

Maroon 5, który tworzą Adam Levine, Michael Madden, James Valentine, Matt Flynn, PJ Morton i Jesse Carmichael, ma dziś na koncie cztery albumy studyjne i dwie nagrody Grammy, a największym sukcesem komercyjnym w historii bandu okazał się singiel "Moves Like Jagger", nagrany wspólnie z Christiną Aguilerą.

PAP/EPA / JOSE SENA GOULAO