Podczas zabawy sylwestrowej w Zakopanem zabrzmią hity ostatnich miesięcy oraz niezapomniane przeboje, które od lat bawią kolejne pokolenia, jak np. „Małgośka”, „Niech żyje bal”, „To nie ja byłam Ewą”, „Dziwny jest ten świat”, „It's my live”, „Mama mia”, „Dancing Queen”, „Statki na niebie” i wiele innych.

Reklama

Publiczność i widzowie Dwójki będą mogli zatańczyć sambę, jive’a, walca, rock n’rolla i taniec góralski. W rolę wodzireja i nauczyciela wcieli się Stefano Terrazzino. O oprawę choreograficzną przedsięwzięcia zadba Agustin Egurrola i jego tancerze.

Ponadto, niedaleko sceny na Dolnej Równi Krupowej powstanie centrum mediów społecznościowych. Za pośrednictwem Facebooka, Twittera i Instagramu widzowie będą mogli brać udział w konkursach i specjalnie przygotowanych na tę okazję zabawach. Najlepsze zdjęcia i komentarze pojawią się na antenie. Mijający rok ze swojej perspektywy podsumują popularni blogerzy i vlogerzy.

- Czasem najgenialniejsze pomysły są na wyciągnięcie ręki, tylko trzeba się po nie schylić - mówił podczas konferencji prezes TVP Jacek Kurski.

Reklama