Tydzień po premierze debiutancki album Me And That Man znalazł się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się w Polsce płyt. Płyta zyskała bardzo dobre recenzje w kraju i zagranicą, a dziennikarze muzyczni uznali kolaborację Nergala i Johna Portera oraz płytę MA&TM za „wydarzenie roku”, „niespodziankę roku”.

Reklama

Po sukcesie zagranicznej trasy (m.in. wyprzedany koncert w Londynie), we wrześniu zespół Me And That Man wyruszy w Polską trasę promującą płytę „Songs of Love and Death". Podczas koncertów nie zabraknie niespodzianek w setliście. Adam Nergal Darski już nie może się doczekać polskich występów.

Przyjęcie „Songs of Love and Death” w kraju przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania! Po europejskich koncertach na których dotarliśmy się jako zespół, jesteśmy gotowi na kolejną rundę, tym razem w Polsce! W tej sposób pragniemy podziękować wszystkim wam za wsparcie, które daliście Me And That Man! 13 sztuk w kluczowych miejscach na krajowej mapie… 13 sztuk pełnych pasji i prawdziwego rock and rolla! Nie możemy się już doczekać! – zaprasza Nergal.

Radości z występów w Polsce nie kryje również John Porter. - Z płytą „Songs of Love and Death” Me And That Man będziemy pukać do Waszych drzwi w 13 miastach z naszą diabelską mieszanką 'nekrobluesa'. Teraz możecie przeżyć na żywo nasze palące energie! My nie możemy się doczekać i mamy nadzieje, że Wy też. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i do zobaczenia! – mówi John Porter.

Reklama
Me And That Man
„Songs of Love and Death”
Polska trasa 2017

21.09 Toruń , Lizard King
22.09 Zielona Góra, Kawon
23.09 Katowice, Fabryka Porcelany
24.09 Wrocław , Zaklęte Rewiry
28.09 Poznań , Aula Artis
29.09 Warszawa, Palladium
30.09 Gdańsk, Teatr Szekspirowski
1.10 Szczecin , Sala Koncertowa
4.10 Bielsko Biała , Galeria BWA
5.10 Kraków , Teatr Variete
6.10 Rzeszów , Lukr
7.10 Łódź , Wytwórnia
8.10 Białystok , Zmiana Klimatu