Lipali

Reklama

Już 4 października w Stodole odbędzie się koncert formacji Lipali, pod przewodnictwem Tomasza „Lipy” Lipnickiego. Wydarzenie odbędzie się w ramach wyjątkowej trasy koncertowej, zorganizowanej z okazji 15-lecia aktywności scenicznej. Występ w Stodole to także idealna okazja do usłyszenia próbki najnowszego materiału z płyty, którą zespół planuje wydać w przyszłym roku.

Happysad

Dokładnie rok po sukcesie jesiennego koncertu, który spotkał się ze znakomitym odbiorem fanów, zespół ponownie wystąpi na scenie Stodoły. Grupa ma na swoim koncie nie tylko wiele rekordowo wypełnionych klubów, ale także 3 platynowe i 4 złote płyty a ich największe przeboje znane są każdemu. Warto dodać, że tegoroczny koncert w Stodole należeć będzie do wyjątkowych, ponieważ gościem specjalnym zespołu Happysad będzie Muniek. Wydarzenie odbędzie się 18 października.

Reklama

KULT

Zgodnie z tradycją w jesiennym repertuarze Stodoły nie może zabraknąć koncertów KULTU. Pomarańczowa Trasa zawita do warszawskiego Klubu także i w tym roku, tym razem aż trzykrotnie. Legendarne utwory takie jak „Arahja”, „Hej czy nie wiecie”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie” czy „Baranek” zaśpiewamy wraz z formacją Kazika Staszewskiego już 8, 9 i 10 listopada.

Lady Pank

16 oraz 17 listopada w Klubie Stodoła odbędą się dwa wyjątkowe koncerty Lady Pank. Występy promować będą niedawno wydaną reedycje pierwszej płyty formacji zatytułowaną „LP1”. Warszawscy fani będą mogli usłyszeć wszystkie utwory z debiutanckiego albumu zespołu w niezmienionej kolejności. Zarówno płyta, jak i trasa LP1, zapowiadają się na jedno z najważniejszych wydarzeń 2018 roku na polskim rynku muzycznym.

IRA

Po ogromnym sukcesie jesiennego, w pełni wyprzedanego koncertu IRA wraca do Stodoły. 23 listopada formacja zaprezentuje publiczności swoje największe przeboje, które podbiły już serca kilku pokoleń polskich fanów rocka. Mimo upływu dekad, zespół jest w fenomenalnej formie a utwory takie jak „Nadzieja”, „Mój dom” czy „Wiara” nadal głośno rozbrzmiewają z ust wszystkich miłośników grupy.

Kasia Kowalska

Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Obchodzi 25-lecie pracy artystycznej i wydała swój nowy album "Aya", na który jej fani czekali aż 10 lat. Z tej okazji wokalistka zagra wyjątkowy, jubileuszowy koncert w Stodole już 25 listopada. Podczas tego wieczoru usłyszymy wszystkie najważniejsze przeboje artystki oraz materiał z najnowszej płyty, promowanej singlem „Alannah (tak niewiele chcę)”.

Łąki Łan

1 grudnia w Stodole zagra Łąki Łan. Trasa koncertowa "Łąki Łan & Dmuchawce", w ramach której odbędzie się koncert, obejmie tylko kilka miast, a to czyni ją wyjątkową. Formacja wypracowała sobie niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Twórczość zespołu naznaczona jest tekstami Paprodziada mówiącymi o zamiłowaniu do Natury.

Illusion

Trasa promująca najnowszy album zespołu Illusion pt. „Anhedonia” zawita do Stodoły. Formacja Tomasza „Lipy” Lipnickiego po ostatecznej reaktywacji jest w świetnej formie i nie zamierza zwalniać tempa. Warszawska publiczność będzie miała okazję się o tym przekonać już 2 grudnia. Podczas koncertu usłyszymy zarówno legendarne utwory grupy jak i najnowszy materiał.

Dżem

Grupa, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Uznawany za jeden z najważniejszych zespołów polskiego blues-rocka, mający na swoim koncie takie nieśmiertelne przeboje, jak „Whisky”, „List do M.”, czy „Wehikuł Czasu” Dżem wraca do Stodoły. Tej jesieni kapela wystąpi na warszawskiej scenie dwukrotnie – 7 i 8 grudnia.

Organek

Formacja ØRGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka. Przez te kilka lat działalności zespół zgromadził na swoim koncie wiele sukcesów, takich jak czołówki list przebojów czy liczne nagrody i wyróżnienia. 15 grudnia będziemy mogli ponownie usłyszeć grupę na żywo.