Wejściówki na jesienny koncert Gossip znajdziecie na stronach www.ticketpro.pl i www.ticketonline.pl. Uwaga! Koszt biletu w dniu koncertu wzrośnie do 140 złotych.

Listopadowy koncert będzie promował materiał z wydanej w tym roku płyty „Music For Men” uznawanej przez niektórych za krążek roku. Wyprodukował go legendarny Rick Rubin znany ze współpracy z takimi artystami jak Beastie Boys, Metallica czy Johnny Cash.

Duffy i liderka Gossip podbiły Gdynię! >>>

Muzyka Gossip to mieszanka soul, gospel, rocka, funk, disco, punk, pasji i rebelii. Po raz pierwszy świat usłyszał o nich w 2006 roku za sprawą albumu "Standing in the Way of Control". Oprócz charakterystycznego, wyzwolonego wizerunku liderki grupy Beth Ditto, zakochano się także w jej wokalu porównywanym do Janis Joplin, Arethy Franklin i Tiny Turner.

Ostatnie lata zespół spędził w trasie, koncertując w Ameryce Północnej, Europie, Australii i Japonii. Ich występy na żywo wszędzie wzbudzają ogromne zainteresowanie, dzięki nim Gossip zyskali opinię jednej z najlepszych grup koncertowych świata.

p