Houston miała w płucach wodę. Wstępne wyniki sekcji

| Aktualizacja:

Podano wstępne wyniki sekcji zwłok Whitney Houston. W płucach artystki znajdowała się woda. Za wcześnie jednak, by przesądzać, czy Houston zmarła w wyniku utonięcia. 

wróć do artykułu
  • ~kaja
    (2012-02-19 15:34)
    do ciusek. A nie stoją za tym może ci od smoleńska? Trzeba powołać komisję śledczą.
  • ~...
    (2012-02-14 07:35)
    I tak kończą narkomani
  • ~gaga
    (2012-02-13 20:05)
    nie publikujcie ******* nie do konca potwierdzonych- wzorujecie sie na szmatlawcacha powazna gazeta zanim poda do wiadomosci to sprawdzi wszystkie informacje pod wzgledem wiarygodnosci : proponuje
    http://entertainment.msnbc.msn.com/_news/2012/02/13/10396998-coroner-i-didnt-discuss-meds-drowning-with-whitney-houstons-family
  • ~DOKTOR MUREK
    (2012-02-13 12:32)
    znam tylko jedną jej piosenkę z Bodygaurd'a, a i to nie zbyt mi się podobało
  • ~Pinkie
    (2012-02-13 10:23)
    Dziękujemy ci Boby za narkotyczny poczęstunek dla Whitney. Ta śmierć pójdzie na twoje konto. Scoorvvysynu!!!
  • ~Macminik
    (2012-02-13 10:14)
    ~ciusek samobUjstwo ??? przez U ??? Nawet z tekstu przepisać słowa nie protrafisz a klecisz teorie spiskowe dziejów...
  • ~ak
    (2012-02-13 10:10)
    ewa uwielbiam cię
  • ~ak
    (2012-02-13 10:05)
    withney hoston?
  • ~ewa
    (2012-02-13 09:52)
    Można by spłętować: "Houston mamy problem"
  • ~ciusek, i tak wiem, że wszyscy mnie kochają
    (2012-02-13 09:40)
    samobujstwo jest wykluczone. była po odwykach, dwóch! to morderstwo, jestem o tym przekonany, palce maczali w tym Ci sami co w przypadku Jacksona i Farrah Fawcett
  • ~NARKOTYKOM NIE ! ! !
    (2012-02-13 09:20)
    Piękna kobieta, nieprzeciętny talent, "wzór dla wpatrzonych w Nią fanów".

    Z pewnością jej prawdziwe życie nie miało wiele wspólnego z idyllą.

    Nie udane małżeństwo, permanentny stres, słaby charakter, używki, narkotyki i ...

    Wielu z nas obdarzyła chwilami uniesienia i radości. Niech miłosierny Bóg przyjmie ją do siebie. Jednocześnie niech ten sam Bóg nas wszystkich olśni, a krzewicielom odejmie mowę, w kontekście prawa do uzależnień od narkotyków.
  • ~MODLITWA na poczatek ,
    (2012-02-13 07:29)
    Tak zakonczona jest juz gala -, ktora
    rozpoczeto modlitwa .
  • ~cyna
    (2012-02-13 06:43)
    ale mi jej żal :)
  • ~..
    (2012-02-13 06:24)
    rosyjska komisja z pewnoscia to wyjasni

Może zainteresować Cię też: