Justin nigdy nie ukrywał, jak ważną rolę w jego życiu odgrywa mama. – Mam z nią świetne relacje. Wspólnie przeszliśmy od zera do bohatera. Bez niej nigdy bym do tego nie doszedł. Musiała bardzo dużo poświęcić, żeby moja kariera stała się w ogóle możliwa. To najlepsza mama świata – wyznał w jednym z wywiadów.

Reklama

Idol nastolatek postanowił dać wyraz swojej wdzięczności i miłości do matki nagrywając piosenkę na jej cześć. Pattie Mallette dowiedziała się o niespodziance tuż przed swoimi urodzinami, podczas "randki" na jaką zabrał ją syn.

To była najwspanialsza randka matki i syna! Kolacja, film, a do tego dostałam wcześniejszy prezent urodzinowy – Justin napisał dla mnie piosenkę – Pattie pochwaliła się na Twitterze tego samego dnia. – Kocham cię – dopisał pod postem Justin.

Pani Mallette musi się jednak pogodzić z tym, że oprócz niej, w życiu jej 18-letniego syna jest jeszcze jedna, równie ważna kobieta. Już od roku Justin jest zakochany w starszej od siebie o 1,5 roku piosenkarce i aktorce, Selenie Gomez. Ich związek wydaje się coraz poważniejszy, ostatnio plotkowano nawet o zaręczynach młodej, gwiazdorskiej pary.

(contactmusic.com)