W najnowszym wywiadzie Gotye stwierdził, że nawet jeśli większość słuchaczy kojarzyła go będzie już zawsze tylko z jego sztandarowym nagraniem "Somebody That I Used To Know", to nie będzie mu z tym faktem źle. Co więcej, muzyk twierdzi, że jako gwiazda jednego hitu będzie miał niezłe towarzystwo.

Reklama

Gotye wierzy, że jego fani wiedzą, że wspomniany szlagier pochodzi z jego trzeciej a nie pierwszej płyty i wciąż będą zainteresowani jego muzyką, bez względy na to, jak wielki sukces komercyjny odniesie. – Jeśli już nigdy nie nagram równie popularnej piosenki i podejście większości słuchaczy do mojej twórczości nagle się zmieni, uznam to za interesujące – stwierdził Gotye.

Gotye wystąpi przed polską publicznością 5. listopada na warszawskim Torwarze.

Gotye czyli Wouter de Becker jest australijskim muzykiem belgijskiego pochodzenia. Płyty wydaje od 2003r., ale dopiero sukces singla "Somebody That I Used To Know", nagranego z nowozelandzką piosenkarką Kimbrą, przyniósł mu popularność na całym świecie. Jego płyta "Making Mirrors" uzyskała w Polsce status podwójnie platynowej.