Spekuluje się, że o radosnej nowinie Adele powiadomi wielbicieli za pośrednictwem swojej strony internetowej, jak to miało miejsce w przypadku ogłoszenia jej ciąży oraz rozwiania plotek na temat domniemanego zamążpójścia.

Reklama

Piosenkarka i jej partner, 38-letni Simon Konecki poznali się latem 2011 roku. Swój związek 24-letnia Adele potwierdziła dopiero w styczniu br., a w czerwcu ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Ciężarna gwiazda nie zrezygnowała z muzyki i we wrześniu pojawiła się w studiach Abbey Road, gdzie zarejestrowała temat przewodni do filmu "Skyfall". Na nowy album miliony wielbicieli piosenkarki będą jednak musieli trochę poczekać. Jak powiedział przedstawiciel wytwórni płytowej XL Recordings, dla której nagrywa Adele, artystka zamierza poświęcić się całkowicie macierzyństwu przynajmniej przez najbliższe 2-3 lata.

Adele Laurie Blue Adkins urodziła się 5 maja 1988 roku w północnym Londynie. Tuż po skończeniu prestiżowej BRIT School for Performing Arts And Technology wokalistka nawiązała współpracę z wytwórnią XL Recordings. Jej dwa albumy "19" i "21" osiągnęły łącznie zawrotny nakład ponad 30 milionów egzemplarzy a samą wokalistkę obsypano deszczem nagród, m.in.: Grammy, Brit, Ivor Novello, Echo, MTV EMA. Artystka jest także laureatką Fryderyka w kategorii "Najlepszy album zagraniczny".