Przyznała to Madonna, która w trakcie koncertu w Minnesocie, otwarcie powiedziała o odrzuceniu jej propozycji. – Mam najlepszych fanów na świecie. Pokażcie to Lady Gadze!! Zaprosiłam ją do wspólnego koncertu, chciałam stanąć obok niej na scenie, ale ona nie przyjęła mojej propozycji. Oczywiście nie gniewam się na nią. To jej decyzja. Nie po raz pierwszy mi odmówiono, a takie sytuacja tylko wzmacniają charakter – powiedziała królowa popu.

Reklama

Już we wrześniu głośno mówiono o tym, że 54-letnia Madonna złożyła propozycję swojej konkurentce. – Właśnie do nas zadzwonił menedżer z pytaniem, czy GaGa nie jest zainteresowana wspólnym występem na stadionie Yankee w Stanach Zjednoczonych – powiedział wówczas opiekun gwiazdy Vincent Herbert.

Ostatnio Madonna nie szczędzi słów krytyki w stosunku do Lady GaGi. Oskarżyła m.in. 26-letnią wokalistkę o plagiat. – Jak usłyszałam hit "Born This Way" to sobie pomyślałam, że to świetna wersja mojego "Express Yourself". Naprawdę uważam, że to bardzo interesująca przeróbka – skomentowała.