Występ podczas gali MTV Europe Music Awards to nie tylko świetna okazja do wypromowania nowego przeboju, ale również możliwość otrzymania kosztownych prezentów. Artyści, którzy stawią się 11 listopada we frankfurckiej Festhalle zostaną obsypani gadżetami z najwyższej półki: laptopem Dell XPMSTM 12" Ultrabook, zestawem słuchawkowym Monster DNA, zegarkiem G-Shock z najnowszej kolekcji i bezprzewodowym systemem HiFi PLAY:3 Sonos.

Reklama

Gwiazdy pokroju Alicii Keys, Taylor Swift czy zespołu No Doubt zabiorą do domów także czapki z limitowanej serii Teenage Mutant Ninja Turtles Legacy i zestawy kosmetyków firmy M.A.C. Po zakończeniu gali MTV Europe Music Awards wszyscy artyści będą mogli udać się prywatnymi odrzutowcami do londyńskiego klubu 2&8 Nightclub, a następnego dnia do Mortons Private Members Club, który zaoferował darmowe członkostwa.

Kosztowne prezenty wręczone zostaną gwiazdom w torbach uszytych specjalnie na tę okazję z dżinsu marki Replay.

Prym wśród nominowanych do tegorocznej edycji nagród europejskiego oddziału MTV wiedzie barbadoska supergwiazda Rihanna. Piosenkarka ma szansę zdobyć aż 6 statuetek. Tuż za nią uplasowała się Amerykanka Taylor Swift z pięcioma nominacjami. Justin Bieber i Katy Perry mogą pochwalić się z kolei czterema nominacjami, a Lady Gaga i Nicki Minaj trzema.