W środę między godz. 16.30, a 18.00 James Blunt spotka się ze swoimi fanami w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park przy ulicy Górczewskiej. Każdy z przybyłych będzie mógł otrzymać autograf artysty, porozmawiać z nim oraz sfotografować się w jego towarzystwie.

Reklama

James Blunt przyjeżdża do Polski, aby promować zapach MEXX Pure stworzony dla ludzi młodych i dynamicznych. Perfumy, których jest ambasadorem, mają dodawać pewność siebie, potrzebnej, by ujawnić prawdziwą osobowość. – Bardzo się ucieszyłem, gdy poproszono mnie, abym został twarzą MEXX Pure. Dobrze się czuję w swojej skórze i lubię być sobą. Takie jest moje podejście do życia i to cenię w ludziach, którzy mnie otaczają. Dlatego podoba mi się przejrzystość i prostota MEXX Pure. Zapach jest nieskomplikowany, świeży, prawdziwy. Odzwierciedla moje podejście do życia, odpowiada stanowi mojego umysłu i pasuje do mojego stylu – powiedział artysta.

James Blunt jest jednym z najpopularniejszych europejskich artystów, a jego utwory od kilku lat nieustannie podbijają światowe listy przebojów. 38-letni Brytyjczyk zanim jednak na dobre zajął się muzyką, był oficerem armii brytyjskiej. W 1999 roku stacjonował w Kosowie, a wojenne doświadczenia często przewijają się w jego piosenkach. Blunt w 2004 roku zadebiutował albumem "Back to Bedlam", który rozszedł się w Europie w 5 mln kopii. Pierwszy singiel "You're Beautiful" bardzo szybko stał się hitem, zajmując pierwsze miejsca na listach przebojów Europy, USA i Australii. Jego dyskografie zamyka krążek "Some Kind of Trouble" z 2010 roku.