"Ona tańczy dla mnie" to fenomen disco polo, na którego punkcie oszalały miliony Polaków i który zainspirował artystów reprezentujących gatunki muzyczne od reggae przez jazz, hip-hop, rock i metal. Utwór ma już prawie 44 miliony odsłon w serwisie Youtube i jest coverowany na wszelkie możliwe sposoby, a internet zalewają filmiki z kreatywnymi tanecznymi choreografiami do hitu.

Reklama

Zespół Weekend organizuje konkurs, w którym dzięki takim właśnie popisom można wygrać tydzień na Ibizie. Wystarczy nagrać półminutowy filmik prezentujący, jak "ona tańczy dla ciebie" w rytm hitu "Ona tańczy dla mnie". Internauci ocenią i zdecydują, kto pojedzie na gorącą wyspę.

Zgłoszenia poprzez wysłanie pliku z nagraniem na adres wygrywalnia@gmail.com przyjmowane będą do 28 lutego 2013. Wybrane filmiki zostaną opublikowane w sieci. Ogłoszenie wyników konkursowych odbędzie się 8 marca 2013 roku.

Główną nagrodą dla autora najlepszego filmu jest 7-dniowa wycieczka na Ibizę dla dwóch osób. Autorzy nagrań, które zajmą miejsca w pierwszej dziesiątce otrzymają specjalne dwupłytowe wydanie albumu zespołu Weekend z autografem, zawierające wersje instrumentalne utworów z płyty "Ona tańczy dla mnie" – tzw. profesjonalne podkłady muzyczne do karaoke.

Płyta "Ona tańczy dla mnie", której tytułowy utwór jeszcze przed premierą stał się klubowym hitem zespołu Weekend pojawiła się na rynku 12 stycznia. To piąty album grupy, która powstał w 2000 roku w Sejnach. Wokalistą oraz liderem zespołu jest Radosław Liszewski. Choć popularność poza środowiskiem disco polo przyszła niedawno, Weekend intensywnie koncertuje od lat.