– Moja mała gwiazda wychodzi za mąż! Tak się cieszę, że mogę brać udział w tym uroczystym dniu! – napisał na Twitterze Mike Heller, menadżer kanadyjskiej piosenkarki Avril Lavigne. Impresario zaznaczył, że nie będzie publikował żadnych zdjęć ze ślubu swojej klientki, ale zapewnił, że "wszyscy są bardzo podekscytowani".

Reklama

To już drugie zamążpójście 28-letniej Avril Lavigne. W roku 2006 poślubiła wokalistę i gitarzystę grupy Sum41, Derycka Wibleya. Para rozwiodła się cztery lata później. Nowy wybranek Lavigne, 38-letni kanadyjski wokalista i gitarzysta Chad Kroeger dotychczas pozostawał kawalerem.

Romans Avril Lavigne z Chadem Kroegerem rozpoczął się w 2012 roku podczas pracy nad jej nową płytą. Wspólne sesje nagraniowe przerodziły się w uczucie. Kroeger poprosił Lavigne o rękę, wsuwając na jej palec okazały pierścionek zaręczynowy z 14-karatowym brylantem.

Avril Lavigne pojawiła się na listach przebojów w 2002 roku z singlem "Complicated" jako rockowa odpowiedź na Britney Spears. Jej debiutancki album "Let Go" rozszedł się na świecie w 18-milinowym nakładzie. W 2010 roku jej piosenka "Alice" została przewodnim tematem muzycznym filmu "Alicja w krainie czarów" w reżyserii Tima Burtona. Najnowsza płyta piosenkarki, która powstała przy udziale jej nowego męża Chada Kruegera trafi na rynek we wrześniu. Poprzedza ją singiel "Here's To Never Growing Up".

Zespół Nickelback, któremu przewodzi Chad Kroeger, nagrywa od 1996 roku. Ich piosenka "How You Remind Me" z 2001 r. trafiła na szczyty list przebojów w Ameryce Północnej. Zespół sześciokrotnie nominowano do nagrody Grammy. Dyskografię formacji zamyka płyta "Here And Now" z 2011 roku.